Garance vrácení peněz

O nás

Vítame vás na stránkach firmy Elektrofyzika s.r.o. Sme popredný výrobca a vývojár zariadení na vysušovanie vlhkého muriva a systému Drypol®, všeobecne sa však zameriavame na odvlhčovanie stavieb neinvazívnymi metódami bez hrubých zásahov do stavby.

Kým sme sa dostali k výrobe a inštaláciám vlastného prístroja Drypol®, nebola to jednoduchá a rýchla cesta. Dlhé roky sme pracovali a naberali skúsenosti v odbore pri práci so zahraničnými prístrojmi podobného typu.

Postupne sme vymysleli vlastné a inovatívne riešenie na vysušovanie stavieb elektrofyzikálnou metódou, a tak sme zostrojili a nainštalovali v roku 2009 úplne prvý Drypol® systém. Práve vďaka vlastnému návrhu prístroja máme dodnes pod palcom jeho kompletný vývoj, výrobu, kompletizáciu aj testovanie. Všetko je teda pôvodom z Českej republiky a našej domoviny, južnej Moravy (teda okrem škatuľky a napájacieho zdroja).

V súčasnosti za nami stojí celkovo 6 500 inštalácií – za jediný rok ich zvládneme až 500, čo zodpovedá jednému až dvom nainštalovaným zariadeniam Drypol® každý deň. Čísla, samozrejme, nie sú všetko, ale s prosbou o pomoc sa na nás obrátilo nespočetne veľa majiteľov rodinných či bytových domov aj významných subjektov, napr.:

Potrebujete aj vy pomôcť s vlhkosťou v dome? Ťahajú sa vám po stene nevzhľadné mapy mokrej omietky? Chcete sa zbaviť plesne na stenách? Dokážeme vaše problémy vyriešiť bez toho, aby sme akokoľvek hrubo zasiahli do stavby. Kontaktujte nás – zavolajte nám zadarmo na 800 212 800 alebo napíšte prostredníctvom formulára v pravom hornom rohu „Dopyt“ – a obratom sa vám ozveme späť.

Close icon

Napíšte nám

Odoslaním súhlasíte s použitím vložených kontaktov na kontaktovanie našej spoločnosti alebo našich spolupracujúcich spoločností vo vašom regióne s cieľom odpovedať na vaše otázky.
Close icon

Chcete sa stať partnerom?